Tıbbi Sekreterlik Kursu

Lecturer
admin
0 Reviews

Course Description

Hasta serviste”, “acil banko”, “Konsultan Hekim”, “endemi ile pandemi” … Hastanelerde Tıbbi Sekreter ya da Hasta Kabul Danışmanı olmak zahmetli bir iştir. Özellikle iyi bir eğitim almadan mesleği icra etmek oldukça zordur. Peki, biz buna nasıl bir çözüm getiriyoruz. Şimdi müsaade edin, anlatayım. Boğaziçi Enstitüsü olarak Tıbbi Sekreterlik & Hasta Kabul Danışmanlığı Eğitimi hazırladık. Mesleğe başladığınızda ihtiyacınız olacak olan tüm mesleki bilgiler eğitimimizin içeriğinde yer alıyor. Üstelik bu eğitim alanında uzman eğitmen kadromuz tarafından hazırlandı. İş hayatında uygulayabileceğiniz bilgilerden oluşan bir eğitim ile mesleğe harika bir başlangıç yapmak istiyorsanız sizi de Tıbbi Sekreterlik & Hasta Kabul Danışmanlığı Eğitimimize bekliyoruz. Bu fırsattan yararlanın!

Bu eğitimle;

 • Üniversite onaylı sertifika alacaksınız!
 • Uzman bir Tıbbi Sekreter veya Hasta Kabul Uzmanı olacaksınız.
 • Mesleğinizle ilgili tüm bilgilere sahip olacaksınız.
 • Aldığınız sertifikayla bir adım öne çıkacaksınız.
 • Mesleği icra ederken bilgi eksikliği yaşamayacaksınız.
 • Herkesin bir adım önüne geçmek istiyorsanız vakit kaybetmenden eğitimimize katılın.

Tıbbi Sekreterlik Kursu Uzaktan Eğitim Süreci

Hasta kabul sekreterlik kursu sonunda alacağınız hasta kabul sekreterliği sertifikası isterseniz dijital olarak isterseniz de belge olarak sizlere sunulmaktadır. Hastane sekreterliği kursu size hastanelerde çalışma imkanı sunmaktadır. Hasta kabul kursu dersleri birçok kurum tarafından verilmektedir. Önemli olan hasta kabul kursları arasından doğru bir seçim yapmaktadır. Uzaktan eğitim hasta kabul kursu sayesinde istediğiniz her yerden derslere erişebilirsiniz. Online tıbbi sekreterlik hasta kayıt kabul kursu size bu açıdan büyük kolaylık sağlamaktadır.

 • Eğitim programı, uzaktan eğitim (interaktif)  formatında hazırlanmıştır. Eğitimler bireysel öğrenme hızına göre tasarlanmıştır. Eğitimin ortalama bitirilme süresi 10-15 gündür. Eğitime dilediğiniz zaman başlayabilir ve istediğiniz hızda bitirebilirsiniz. Sertifikanız eğitime bittikten sonra adresinize kargoyla gönderilir.
 • Eğitimlere katılım için sınırlama yoktur. İstediğiniz   zamanda ve yerde, internete bağlı olduğunuz tüm cihazlardan  eğitim alabilirsiniz.
 • Sertifika sınavı web sitesi üzerinden yapılır, sınava katılmak için belirli bir gün sınırlaması bulunmamaktadır. Eğitimi biten katılımcılarımız hazır olan sınav sistemine kendilerini hazır hissettiklerinde giriş yaparlar.
 • Sınavda başarılı olan katılımcılar  sertifika almaya hak kazanacaktır.
 • Eğitim sonunda Tıbbi Sekreterlik Sertifikanızı   alabileceksiniz.
 • Eğitim sonunda  Cardcert Europass onaylı global çalışma belgenizi   alabileceksiniz. Bir uzmanlık eğitiminde iki sertifika almaya hak kazanacaksınız.

Reviews

0
0 Ratings
stars 5
0%
0
stars 4
0%
0
stars 3
0%
0
stars 2
0%
0
stars 1
0%
0

There are no reviews yet.

Leave a Review

Be the first to review “Tıbbi Sekreterlik Kursu”