01. Neden Avrupa Sağlık Hizmetleri?

Bunun birçok sebebi var ama en önemlisi Avrupa SGH Türkiye`de ve Avrupa`da çağdaş anlamda yönetici ve işletmeci yetiştiren öncü eğitim kurumudur.

1954 yılından bugüne Türk İş Hayatının ihtiyaçlarına duyarlı, işletmecilik bilim ve uygulamasındaki çağdaş gelişme ve değişmelere uygun olarak gerçekleştirdiği program ve faaliyetleriyle Avrupa SGH, İşletmecilik eğitimindeki benzer girişimlere kaynak olmuş ve örnek teşkil etmiştir. Kamu ve özel sektörde çalışan birçok akademisyenin, siyasi lider, yönetici ve iş insanının yetişmesine olanak sağlamıştır.

02. Eğitimlere nasıl başvurabilirim?

Eğitimlere internet sitemiz üzerinden online olarak başvurabilirsiniz. Yada Bizleri Arayarak Başvuru Yapabilirsiniz

03. Eğitimi nereden alacağım ?

Eğitim, internet ortamında uzaktan eğitim şeklinde verilmektedir. Eğitiminizi, uzaktan eğitim sistemimiz üzerinden alacaksanız.

04. Eğitime nasıl başlayacağım ?

Eğitime ilgili kayıt işlemlerini gerçekleştirince hemen başlayabileceksiniz. Daha sonrasında hocalarımız sizin sınıfınızın belirlenmesinin ardından sizinle sınıfınız konusunda paylaşımda bulunacaklar. Bu süreç dersleri tamamlamanızı etkileyecek bir süreç değildir.

05. Dersler canlı mı ?

Evet. Online Dersler Harici Ders videoları ve derse ait dokümanların tamamı uzaktan eğitim sistemine daha önceden yüklüdür. Ayrıca Tüm Dökümanlara Uzaktan eğitim sistemine giriş yaparak eğitime katılabilirsiniz.